Варівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. з угорською мовою навчання ім. Ференца Ракоці ІІ

Предметні та методичні тижні

Предметні тижні

Предметний тиждень — комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, поглиблення та поши­рення знань з предметів, збагачення науково-методичного досвіду вчителів школи.

Організація та проведення: тижні проводяться відповідними методичними об'єднаннями вчителів школи один раз на рік.

Завдання тижнів: забезпечити належні умови для виявлення та розвитку творчої активності та зацікавленості учнів, сприяти формуванню їх нау­кового світогляду; поглибити знання з профільних предметів та підвищити інтерес до інших предметів, передбачених навчальним планом школи.

Структура тижнів: складовими предметних тижнів мають бути відкриті уроки вчителів, науково-практичні конференції, індивідуальні та групові конкурси дитячої творчості, виставки.

Кожен тиждень повинен містити належне інформаційне забезпечення.

Методичні тижні

Терміни

Контроль за інформаційним забезпеченням

Тиждень математики та інформатики